KROSTAL S.C.

 

ul. Poniatowskiego 77

42-440 Fugasówka

 

NIP: 649-231-62-54 

Bieżąca realizacja zamówień:

 

Marcin Rok:  

+48 786 860 260  

 

Michał Ławrenow: 

+48 886 658 176

Firma posiada ponad 10 letnie doświadczenie w branży stalowej. Odpowiadamy na zapotrzebowanie w zakresie obróbki i prefabrykacji konstrukcji stalowych. 

Copyrights © 2021

Pn - Pt: 08:00 - 16:00

  1. en

PRZEŚLIJ PROJEKT

BIJAKI

SKROBAKI

DLA ROLNICTWA

Pozostałe usługi

Produkcja części eksploatacyjnych do maszyn i urządzeń rolniczych

Eksploatacja maszyn i urządzeń rolniczych wiąże się najczęściej z wykorzystywaniem ich w trudnych i dość wymagających warunkach. Maszyny rolnicze nierzadko pracują na najwyższych obrotach przez długi okres czasu, co może wpływać na ich wytrzymałość i możliwości eksploatacyjne. Sezonowy charakter działalności rolniczej powoduje, że występowanie awarii  maszyn i urządzeń rolniczych ma miejsce szczególnie często w najintensywniejszych okresach tj. żniwa czy zbiory.

 

Prace rolne są zaplanowane w czasie - częściowo zależy to od zawartych umów handlowych, jednak bardzo często warunki dyktują  też niezależne od człowieka czynniki zewnętrzne - warunki pogodowe.  Dlatego maszyny muszą być gotowe do pracy przez cały czas. Wszelkie opóźnienia i brak dostępności sprzętu naraża przedsiębiorstwa rolne na poważne straty, z których część nie będzie mogła zostać odrobiona w późniejszym terminie.

 

Zaawansowane maszyny rolnicze, ze względu na niemałą cenę,  często bywają spłacane z różnego rodzaju kredytów,  dlatego tym bardziej muszą być optymalnie eksploatowane, zapewniając zwrot z inwestycji. Podstawą jest zatem regularny serwis zapobiegający awariom oraz przeprowadzanie na czas wymiany elementów i podzespołów. Z tego względu tak ważna jest dostępność części zamiennych, dzięki którym w bardzo szybkim czasie i przy wykorzystaniu minimum nakładu sił można przywrócić maszynę do prawidłowego działania.

 

Wiemy, jakie koszty generują opóźnienia, dlatego prowadzimy realizację zleceń, które mają na celu dostarczanie komponentów, elementów i części eksploatacyjnych do maszyn i urządzeń rolniczych w jak najszybszym czasie. 

 

Prowadzimy działania w sposób uproszczony. Nie mamy skomplikowanych procedur. Większość naszych zleceń to projekty typowe, które realizujemy z przesłanych nam projektów.

 

Wystarczy, że podasz nam wymiary, które Cię interesują a już następnego dnia rozpoczniemy realizację Twojego zamówienia. To, jak szybko będzie ono przebiegać zależy od ilości, jakiej potrzebujesz, jednak większość zleceń realizujemy w ciągu 48 godzin

 

 

Produkujemy:

Produkcję części zamiennych wykonujemy za pomocą wycinania elementów z blachy zwykłej oraz trudnościeralnej w zależności od przeznaczenia komponentu. 

Blachy wypalamy metodą gazową, plazmową i laserową co zapewnia Państwu realizację nawet w ciągu 48 godzin od chwili dostarczenia projektu lub przesłania nam informacji o zapotrzebowaniu. 

Realizujemy zamówienia  dla wielu odbiorców z branży rolnej, którzy każdego dnia zmagają się ze znacznym zapotrzebowaniem na części eksploatacyjne do maszyn rolniczych.

Nasz park maszynowy oraz wieloletnie doświadczenie i wypracowane kanały dystrybucji  pozwalają nam realizować nawet najbardziej nietypowe zlecenia. 

Podaj wymiary i zleć ilość sztuk

 

Podaj wymiary elementu

 

Szerokość elementu (A)

Długość elementu (B)

Rozstaw otworów (C)

Średnica otworów (D)

Ilość sztuk

Imię i nazwisko

Numer telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Bijaki:

 

Podaj wymiary elementu

 

Szerokość elementu (A)

Długość elementu (B)

Rozstaw otworów (C)

Wysokość otworów (D)

Szerokość otworu (E)

Ilość sztuk

Imię i nazwisko

Numer telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

WYŚLIJ ZAPYTANIE
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Skrobaki:

   odkładnice

   piersi odkładnicy

   lemiesze przedpłużka i dziobowe

   płozy i piętki

   dzioby

   ścinacze

   noże paszowozów

   kroje

Jeśli interesują Cię inne typy bijaków, skrobaków, lub innych elementów maszyn i urządzeń dla rolnictwa prześlij nam zdjęcie z wymiarami lub zostaw nr telefonu, oddzwonimy. 

PRZEŚLIJ PROJEKT

ZOSTAW KONTAKT